Ocena korisnika:  5 / 5

Zvezda aktivnaZvezda aktivnaZvezda aktivnaZvezda aktivnaZvezda aktivna

Интерактивна радионица о књизи и писму

Поводом Европског дана страних језика и Дана европске културне баштине одржана је    27. 9. 2019. у 10h у библиотеци ,,Владан Десница“ у ЦС. У  пратњи библиотекара Снежане Видаковић и учитељица Данијеле Мишковић и Сандре Дејановић, ученици 23 и 25 уживали су у програму који се састојао из три дела.

У првом делу деца су се упознала са самим почецима писмености и потребом човека да се на неки начин изрази, па макар то био камен, кост или обичан комад дрвета.

20191009 01

Други део радионице организован је као својеврсни квиз, где су се деца кроз понуђене одговоре упознала са својим Новим Београдом.

20191009 04

Практични део радинонице био је деци најинтересантнији. Свако од Њих је добио глину и дрвени штапић, а задатак је био да хијелогрифима напишу-нацртају почетна слова свог имена и презимена. За веома кратко време настали су дивни радови које су понели са собом.

20191009 06